Sophia Bush & ThredUp Auksjon av One Tree Hill-klær — 2024
Foto: Frazer Harrison / Getty Images. Som mange av oss bruker Sophia Bush fritiden i karantene til Marie Kondo garderoben, men i motsetning til gjenstandene som samler støv på baksiden av vår skap, det hun gravde opp er faktisk noe mange ønsker å få tak i. I dag er den One Tree Hill skuespillerinne og aktivist kunngjorde et døgnåpent samarbeid med online butikk thredUP, som hun auksjonerer bort moteartikler fra henne One Tree Hill dager som Ravens-cheerleader-ble-motedesigner Brooke Davis. Hele inntektene går til Å mate Amerika , en organisasjon som jobber for at alle som er sultne akkurat nå har tilgang til mat. På auksjonen, som startet klokka 11 torsdag og vil pågå i 24 timer, finner du gjenstander som en Tree Hill Ravens cheerleader-T-skjorte, signert av sjølende cheerleader. Også i blandingen er en langermet T-skjorte designet av Peyton Sawyer som lyder 'High School Forever', og en memorabilia-pakke som inkluderer en signert basketball fra showet og bakdekselet av Bushs støpte stol.Annonse
Memorabilia fra den animerte Pixar-filmen Utrolig 2 og Netflix-serien Lett , som begge Bush spilte i, er også inkludert i dagens auksjon.
ZX-GROD
fans er like dumme som vi kjenner dem til å være (og som vi også er), kan vi bare begynne å forestille oss hva budene kommer til å komme ned på. For jakken, størrelse XS fra Forever 21, begynner budet på $ 20. Innen mandag, når auksjonsvinnerne blir kunngjort, vet vi hvor lojale fans er til Team Brooke - og hvor dype lommene deres er. Før budet blir for høyt, ta tak i den ordspråklige padlen din og gå til thredUPs Instagram å delta i handlingen.
Se dette innlegget på InstagramMen av alle gjenstandene som auksjoneres ut i dag, er den som får oss til å føle oss mest nostalgisk for vennene våre i Tree Hill, jakken - en beskåret tweed-blazer som illustrerer 00-tallet mote - som Brooke hadde på seg for Clothes Over Bros-kampanjen fotografering i showets femte sesong. I en pressemelding kalte Bush fotoshooten «en av (hennes) absolutte favorittmomenter på settet med damene! ' 'Å gå gjennom momentosene mine var en spesiell tur ned i minnefeltet ... livslang vennskap, latter og læring,' la Bush til. 'Det føles veldig meningsfylt å gi disse elementene en siste klemme og dele dem med folk.' Med One Tree Hill
ZX-GROD