Sophia Bush & ThredUp Auksjon av One Tree Hill-klær — 2024

Foto: Frazer Harrison / Getty Images. Som mange av oss bruker Sophia Bush fritiden i karantene til Marie Kondo garderoben, men i motsetning til gjenstandene som samler støv på baksiden av vår skap, det hun gravde opp er faktisk noe mange ønsker å få tak i. I dag er den One Tree Hill skuespillerinne og aktivist kunngjorde et døgnåpent samarbeid med online butikk thredUP, som hun auksjonerer bort moteartikler fra henne One Tree Hill dager som Ravens-cheerleader-ble-motedesigner Brooke Davis. Hele inntektene går til Å mate Amerika , en organisasjon som jobber for at alle som er sultne akkurat nå har tilgang til mat. På auksjonen, som startet klokka 11 torsdag og vil pågå i 24 timer, finner du gjenstander som en Tree Hill Ravens cheerleader-T-skjorte, signert av sjølende cheerleader. Også i blandingen er en langermet T-skjorte designet av Peyton Sawyer som lyder 'High School Forever', og en memorabilia-pakke som inkluderer en signert basketball fra showet og bakdekselet av Bushs støpte stol.Annonse

Memorabilia fra den animerte Pixar-filmen Utrolig 2 og Netflix-serien Lett , som begge Bush spilte i, er også inkludert i dagens auksjon.
Se dette innlegget på Instagram

️One Tree Hill-fans, IKKE MISSE UT! Denne ukens Shop Her Closet: Skuespillerinne, aktivist og vert for @workinprogress podcast, @sophiabush! Titt autograferte memorabilia, en jakke iført showet og søt merch fra @detroitblows (skjønnhetssalongen medstifter av Sophia & BFF @nialauryn). 100% av salgsprisen for hver vare går direkte til @feedingamerica ️ Salget stenger I MORGEN (fredag ​​5/29) klokken 8:00 PT. BUD OG TILBAKE Sveip for å se hvert (søtt som pokker) element som er tilgjengelig å by på. Legg inn bud på favorittelementene dine. Legg igjen en kommentar nedenfor med (1) varenummeret (se bildet!) Og (2) din høyeste budpris. (PS kan du bare legge igjen ett bud per kommentar for å kvalifisere!) Ikke bekymre deg! Du kan by på flere ting, bare kommentere igjen - akkurat som en stille auksjon! Den vinnende budgiveren * vil bli kunngjort neste mandag 6/1. * For fullstendige vilkår: https://bit.ly/3fldW3D Sophia Bush ga hver vare fra sitt eget skap. Eventuelle tredjepartslogoer er varemerker for sine respektive innehavere. Ingen tilknytning eller påtegning er ment.

Et innlegg delt av thredUP (@thredup) 28. mai 2020 klokken 08:03 PDT

Men av alle gjenstandene som auksjoneres ut i dag, er den som får oss til å føle oss mest nostalgisk for vennene våre i Tree Hill, jakken - en beskåret tweed-blazer som illustrerer 00-tallet mote - som Brooke hadde på seg for Clothes Over Bros-kampanjen fotografering i showets femte sesong. I en pressemelding kalte Bush fotoshooten «en av (hennes) absolutte favorittmomenter på settet med damene! ' 'Å gå gjennom momentosene mine var en spesiell tur ned i minnefeltet ... livslang vennskap, latter og læring,' la Bush til. 'Det føles veldig meningsfylt å gi disse elementene en siste klemme og dele dem med folk.' Med One Tree Hill
ZX-GROD
fans er like dumme som vi kjenner dem til å være (og som vi også er), kan vi bare begynne å forestille oss hva budene kommer til å komme ned på. For jakken, størrelse XS fra Forever 21, begynner budet på $ 20. Innen mandag, når auksjonsvinnerne blir kunngjort, vet vi hvor lojale fans er til Team Brooke - og hvor dype lommene deres er. Før budet blir for høyt, ta tak i den ordspråklige padlen din og gå til thredUPs Instagram å delta i handlingen.